Değerlerimiz


"Tutkuyla çalış, erişilebilir ol, uzmanlığını geliştir ve kullan, etkili ürünler yap."


Tutku

Talya, uzman ve genç ekibi ile insanlara faydalı olmayı tutku haline getirmiştir. Her yıl fitoterapi alanında sayısız araştırma yapar ve onlarca ürün geliştirir. Tüm bunlar insanların daha uzun ve sağlıklı yaşamasının yollarını bulmak içindir. Bunun için yaptığı onca çalışmanın yanında dünyanın en etkili ve insan sağlığına yararlı bitkilerine erişmek için var gücüyle çalışır.

 

Erişilebilirlik

Talya, ürünlerinin insanlığın yararı için kolay erişilebilir olmasına çalışır. Bunun için Türkiye genelinde 20.000 eczanede, doğal ürün mağazalarında, ulusal perakende zincirlerinde (Migros, Macro Center, Özdilek, vb.), online satış kanallarında Talya ürünlerine erişebilirsiniz. Daha fazla insanın yararlanabilmesi için Talya fiyat politikası erişilebilir seviyededir.

 

Uzmanlık

Talya, bitki bilimi alanında uzmanlaşmıştır. Bu uzmanlığını sürekli geliştirmek için; Talya Bilim Kurulu ve Talya Fitoterapi Arge Laboratuvarları çalışmalarını ulusal ve uluslararası ölçekte üniversiteler ile işbirliği halinde sürdürmektedir. Bu sayede insanlığın yararına en güvenilir ürünler bilinçli kullanım önerileri ile sunulur.

 

Etkililik

Talya, ürünlerin birbirleriyle olan etkileşimlerini, dahili ve harici kullanım faydalarını çok iyi bilir. Talya Aromaterapi serisi birçok bitkinin bir araya gelerek en etkili faydayı sunması için hazırlanır. Talya Sinerji serisi ürünleri ise dahili ve harici kullanımın sinerjik fayda sunmasını sağlar. Bu sayede insanlar bitkilerden en etkili şekilde faydalanır. Talya ürünlerinde bitkiler en doğal ve etkili haliyle yer alır.