Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 10 ml
Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 10 ml
Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 10 ml
Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 10 ml
Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 10 ml
Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 10ml

Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 10 ml (M.T.BK.SR.001)

Marka : Talya
Fiyat : ₺194,00(KDV Dahil)
Talya-Bitkisel-fda-ucretsiz-kargo

 

Kaş Bakım Serumu Kullanımı

Kaş bakım serumu, özel uygulama pedi sayesinde günde 1 defa tercihen yatmadan önce kaşlara sürülür ve masaj yapılarak uygulanır.

 

Kirpik Bakım Serumu Kullanımı

Kirpik bakım serumu, özel uygulama fırçası sayesinde günde 1 defa tercihen yatmadan önce kirpiklere sürülerek uygulanır.

 

 

Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 10 ml 

 

Kaş ve Kirpik Bakım Serumu Ne İşe Yarar?

Talya Kaş Bakım Serumu, bitkisel yağ içeriği ile kaş köklerinin dökülmelere karşı beslenerek daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur.


Kaş ve Kirpik Bakım Serumu Nasıl Kullanılır?

Kaş bakım serumu, özel uygulama pedi sayesinde günde 1 defa tercihen yatmadan önce kaşlara sürülür ve masaj yapılarak uygulanır.

 

İçindekiler (INCI): Ricinus Communis Seed Oil (Hint Yagı), Corylus Avellana Seed Oil (Fındık Yagı), Vitis Vinifera Seed Oil (Üzüm Çekirdegi Yagı),Triticum Vulgare Germ Oil (Bugday Yagı), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Tatlı Badem Yagı),Tocopheryl Acetate ( Vitamin E ).

 

Kullanımı: Kirpik bakım serumu, özel uygulama fırçası sayesinde günde 1 defa tercihen yatmadan önce kirpiklere sürülerek uygulanır.

Kirpik Bakım Serumu, özel aparatı sayesinde kirpik diplerinden uca kadar daha sağlıklı, canlı, hacimli kirpiklere sahip olmanıza yardımcı olur.

 

Üretim Yöntemi:  Bitkinin yapısına göre distilasyon maserasyon veya soğuk pres yöntemler kullanılarak elde edilen Talya tıbbi ve aromatik bitki yağları, tüm kalite belgelerine sahip olan Talya Bitkisel’in Antalya’da bulunan tesisinde üretilmiştir.

 

Kaş ve Kirpik Bakım Serumunun Faydaları

Bu konu hakkında ulusal ve uluslararası araştırmalar olmasına rağmen, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından hazırlanan/yayınlanan «Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği» ndeki yasal zorunluluktan dolayı Kaş ve Kirpik Bakım Serumunun  faydalarından bahsedemiyoruz. Kaş ve Kirpik Bakım Serumunun  faydaları ile ilgili bilimsel araştırmalardan faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için ilgili sağlık profesyonellerine başvurmanızı tavsiye ederiz.

 

Talya ürünleri; Amerika Gıda ve İlaç Dairesi Onayına (FDA), İyi Üretim Uygulamaları Belgesine (GMP), Helal sertifikasına ve TSE onaylı ISO 22000 ve 9001 belgelerine sahiptir.

 

Uyarılar: Çocukların ulaşamayacağı yerde, oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Haricen kullanım içindir.

 

 

Son Kullanma Tarihi ve Parti No. ambalaj üzerindedir.

 

 

 

Talya Bitkisel Ürünler Tanıtım Filmini izlemek için TIKLAYIN

 

Ürünlerle İlgili Güncel Haberleri Almak İçin Sosyal Medyada Bizi Takip Edin  

Talya Bitkisel Ürünler Facebook Sayfası   Talya Bitkisel Ürünler İnstagram Sayfası

 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR