TALYA MAGNEZYUM  İÇEREN TAKV.ED.GIDA - 60 TABLET
TALYA MAGNEZYUM  İÇEREN TAKV.ED.GIDA - 60 TABLET
TALYA MAGNEZYUM  İÇEREN TAKV.ED.GIDA - 60 TABLET

MAGNEZYUM İçeren Takviye Edici Gıda (M.T.KP.60K.GD.043)

Marka : Talya
Fiyat : ₺430,00(KDV Dahil)

Magnezyum İçeren Takviye Edici Gıda

 

Kullanım Bilgisi: 11 yaş ve üzeri yetişkinler için sabah ve öğlen yemeklerden 2 saat sonra 1’er tabletin bol su ile içilmesi tavsiye edilir.

 

Magnezyum ve B6 vitamini normal enerji oluşum metabolizmasına, sinir sisteminin normal işleyişine, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Magnezyum normal kas fonksiyonuna katkıda bulunur.

B6 vitamini normal bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Piridoksal-5-Fosfat (P5P), Vitamin B6'nın aktif formudur ve vücutta doğrudan kullanılabilir. Bu nedenle, bazı kişiler için diğer B6 vitamini formlarına göre daha iyi emilir ve daha etkili olabilir. Ancak, hangi B6 vitamini formunun "en iyi" olduğu kişiden kişiye değişebilir ve genel sağlık durumuna, beslenme alışkanlıklarına ve vücudun farklı formları nasıl işlediğine bağlıdır.

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. 

 

Muhafaza Şekli:  Çocukların ulaşamayacağı  yerde, oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (TETT) ve Parti No. Kapaktadır. Kapak açıldıktan sonra 1 yıl içinde tüketilmelidir.

 

İçeriğinde yer alan kapsüller bitkisel kaynaklı olup, Vejeteryan, Koşer ve Helal sertifikalıdır.

 

İlaç Değildir. / Non  Drug.

 

 

Günlük Alım Dozuna göre

İki Tabletteki Etken Madde Miktarı (mg)

%BRD*

Magnezyum Malat

-Magnezyum

1074,2

-166,5

66,7

Magnezyum Sitrat

-Magnezyum

538,1

-83,5

Pridoksal 5 Fosfat (P5P)

-Vitamin B6

15,7

-10

714,3

 

 

 

Magnezyumun Faydaları

Bu konu hakkında ulusal ve uluslararası araştırmalar olmasına rağmen, Türk Gıda Kodeksi tarafından hazırlanan/yayınlanan «Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği» ndeki yasal zorunluluktan dolayı Multivitaminin faydalarından bahsedemiyoruz. Multivitaminin faydaları ile ilgili bilimsel araştırmalardan faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için ilgili sağlık profesyonellerine başvurmanızı tavsiye ederiz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR