KALİTE ve GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI
 

"Talya, belirlenen kalite ve gıda güvenliği politikasını kuruluş amacına uygun olarak güvence altına almak için Kalite Yönetim Sisteminin ve Gıda Güvenliği sisteminin etkinliğinin sürekli iyileştirileceğine dair taahhütte bulunur."

 

 

Bu kapsamda Talya;


v  Şirketin hedeflerinin oluşturulması ve kalite-güvenlik sistemlerinin iyileştirilmesini sağlamak için sürekli çalışır.

 

v  Kalite Yönetim Sistemi, GMP ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi için uygulanan hedefler, amaçlar ve ilgili politikaların kuruluş içerisinde tüm çalışanlara anlaşılır bir biçimde iletilmesini sağlar.

 

v İşçi sağlığı ve iş güvenliği konularında her zaman duyarlı, kaza ve yaralanmayı azaltma/hiç yaşanmaması amacı ile gerekli denetimlerin gerçekleştirilmesini sağlamak ve bu konuda hizmetleri sunmak, kendi kontrolünde çalışan personelinin veya diğer tüm birimlerin korunması için iş güvenliği ile ilgili her türlü tedbiri alır.

 

v İlgili fonksiyon ve seviyelerde, ölçülebilir ve Kalite-Gıda Güvenliği politikasıyla tutarlı hedefler oluşturur. Bu hedefleri altı ayda ve yılda birer kez ele alarak gözden geçirir. Belirtilen hedeflerin gerçekleşmesi için düzenleyici faaliyetler başlatır. Hedefleri yaşanan durumlara göre revize eder.

 

v İnsanların beklentilerini üst seviyede karşılamak ve işbirliğinin devamı için yetkinliği bir ileriye taşıyacak eğitim, seminer ve fuar gibi geliştirici faaliyetlerin takibinde bulunur ve bunlardan yararlanır.

 

  •  
  •  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR