Antalya Talya Bitkisel ofisi, laboratuvarı 

Hakkımızda;

2003 yılında Antalya’da kurulan Talya, uçucu (esansiyel) ve sabit (soğuk sıkım) yağların üretimi yaparak Türkiye ve dünya ile paylaşma isteği üzerine kuruldu. Doğanın saklı hazinelerinin getireceği inanılmaz faydaları gören kurucu ve yönetim kurulu başkanı Fitoterapi Uzmanı M. Halis Ertaş  “Doğanın Uyanışı” sloganıyla yola çıktı.

 

Uçucu (esansiyel) ve sabit (soğuk sıkım)  yağların üretimi ile sınırlı kalmayan Talya, kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge ekibi ile geliştirdikleri yeni ürünleri de piyasaya sürerek sektörün öncülerinden oldu. Bu şekilde ürün gamını genişleten Talya uçucu (esansiyel) ve sabit (soğuk sıkım)  yağların yanı sıra bitkisel ekstraklar, doğal kozmetik ürünleri ve gıda takviyeleri üretmeye başladı ve sektöre hem bitmiş ürün hem de hammadde sağlama konusunda güçlü bir giriş yaptı. Ayrıca yurt içi ve yurt dışından gelen talepler doğrultusunda özel markalar için ürün geliştirip kalite standartlarına uygun üretim yaparak müşteri profilini geliştirdi ve ihracat potansiyelini yükseltti.

 

Tüm bunların yanında 2016 yılında Amerika’da Talya Herbal LLC şirketini kurarak satış operasyonlarının çok yönlü devam etmesi sağlandı.

 

Her gün biraz daha gelişerek yoluna devam eden Talya, Türkiye’de 23.000’den fazla eczanede, büyük marketlerde, doğal ürün mağazalarında ve dünyada 25 ülkede satışı yapılan güvenilir bir marka olmayı başarmıştır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR