Felsefemiz ve Değerlerimiz

Felsefemiz

"Talya’nın Kendimi Seviyorum Felsefesi"

Kendini sevmekten asla vazgeçme!

Kendini sevmek, seni doğuran ve yaşatan insanların hepsine karşı sorumluluğundur. Seni seven herkese karşı önceliğindir. Kendin için yapabileceğin en iyi şeydir.

Kendini sevmek yaşamı en iyi şekilde yaşamak demektir. Yaşamı ve içindeki her şeyi kucaklamak demektir.

Kendini sevmek vücuduna ve ruhuna iyi bakmaktır. Vücudun, ruhunun ağacıdır. Onu iyi beslersen sana mutluluk, canlılık ve iyilik meyveleri sunar.

Kendini sevmeyen başkasını sevemez.

#kendimiseviyorum

 

Değerlerimiz

"Tutkuyla çalış, erişilebilir ol, uzmanlığını geliştir ve kullan, etkili ürünler yap."


Tutku

Talya, uzman ve genç ekibi ile insanlara faydalı olmayı tutku haline getirmiştir. Her yıl fitoterapi alanında sayısız araştırma yapar ve onlarca ürün geliştirir. Tüm bunlar insanların daha uzun ve sağlıklı yaşamasının yollarını bulmak içindir. Bunun için yaptığı onca çalışmanın yanında dünyanın en etkili ve insan sağlığına yararlı bitkilerine erişmek için var gücüyle çalışır.

 

Erişilebilirlik

Talya, ürünlerinin insanlığın yararı için kolay erişilebilir olmasına çalışır. Bunun için Türkiye genelinde 23.000'den fazla eczanede, doğal ürün mağazalarında, ulusal perakende zincirlerinde (Migros, Macro Center, Özdilek, vb.), online satış kanallarında Talya ürünlerine erişebilirsiniz. Daha fazla insanın yararlanabilmesi için Talya fiyat politikası erişilebilir seviyededir.

 

Uzmanlık

Talya, bitki bilimi alanında uzmanlaşmıştır. Bu uzmanlığını sürekli geliştirmek için; Talya Bilim Kurulu ve Talya Fitoterapi Arge Laboratuvarları çalışmalarını ulusal ve uluslararası ölçekte üniversiteler ile işbirliği halinde sürdürmektedir. Bu sayede insanlığın yararına en güvenilir ürünler bilinçli kullanım önerileri ile sunulur.

 

Etkililik

Talya, ürünlerin birbirleriyle olan etkileşimlerini, dahili ve harici kullanım faydalarını çok iyi bilir. Talya Aromaterapi serisi birçok bitkinin bir araya gelerek en etkili faydayı sunması için hazırlanır. Talya Sinerji serisi ürünleri ise dahili ve harici kullanımın sinerjik fayda sunmasını sağlar. Bu sayede insanlar bitkilerden en etkili şekilde faydalanır. Talya ürünlerinde bitkiler en doğal ve etkili haliyle yer alır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR