Talya Hammadde Tedarik Süreci

Talya dünyanın 6 floristik aleminin merkezinde bulunan Antalya’da,  Anlaşmalı tedarikçilerimiz vasıtasıyla dünyanın birçok yerinden bitkileri güvenle ve standart olarak tedarik ediyoruz.

 

Talya Hammadde Tedarik Süreci şu aşamalardan oluşur;

1.Doğru hammadde lokasyonları: Aynı hammaddenin birçok bölgede farklı özelliklere sahip türleri bulunur. Talya hammaddelerin etken maddelerinin oranını bölgelere göre araştırır ve sadece en etkili bitkileri ürünlerinde kullanır.
 

2.Sürekli tedarikçi anlaşması: Talya ürünlerinde kullanacağı hammaddeler için her bölgenin konusunda uzman tedarikçileri ile anlaşmalar yapar. Bu sayede ürünlerin kaliteleri standart olarak sağlanır. Talya, hammaddelerini başta Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi olmak üzere; dünyanın birçok yerinden 100’ün üzerinde tedarikçiden temin etmektedir. 

3.A
naliz ve kabul işlemleri: Talya anlaşmalı tedarikçilerinden gelen ürünlerin, etken madde ve gıda güvenliği analizlerini gerçekleştirir. Analizlerden olumlu sonuç alan ürünler Antalya’da bulunan Talya fabrikasına kabul edilir.

4.Depolama
Analiz ve kabul işlemlerinden geçen hammaddeler özelliklerine göre Talya fabrikasında bulunan depolama alanlarında bekletilir.

5.Üretim: 
Talya, gelişmiş üretim alt yapısı ile bitkilerin faydalı kısımlarını ayrıştırır ve bitkinin türüne göre farklı üretim teknikleri uygular. Tüm süreçleri uzman ekibi ile bilimsel yöntemler ışığında yürüten Talya, nihai ürünleri güvenle kullanmanız için paketler ve satış noktalarına gönderir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR