Neden Talya Bitkisel ?

 

Tüm Avrupa’da 12.000 bitki türü bulunmaktayken, Türkiye’de 11.500 bitki türü bulunmaktadır. Bu rakamın %80’i Antalya ve çevresinde yetişmektedir. Talya Bitkisel ürettiği ürünlerin hammaddesine yakın bölgede kurularak bu doğal zenginliklerden daha fazla yararlanma şansına sahip olmuştur.

 

Talya Bitkisel ’de özenle seçilen bitki ve tohumlar türlerine göre ayrılıp, buhar distilasyonu ya da soğuk sıkım yöntemiyle üretilir. Sentetik madde, paraben ve türevleri kullanılmaz ve tam otomatik makinalarda el değmeden şişelenip paketlenir. Ar-Ge departmanı tarafından özel formülasyon ile hazırlanan doğal kozmetik ürünleri, gıda takviyeleri ve sektöre hammadde sağlamak için özenle üretilen uçucu (esansiyel) ve sabit yağlar, bitki ekstreleri, hidrosol ve peeling ürünleri gibi bir çok farklı ürün ISO 9001 , ISO 22000, GMP ve FDA standartlarına uygun üretilir.  (Sertifikalarımız)

 

Talya Bitkisel’de üretim su kaynaklarına ve doğaya zarar vermeden yapılır ve bitkisel atıklar geri dönüşüm yapılarak farklı alanlarda kullanılır. Hiçbir ürünümüz hayvanlar üzerinde test edilmez.

 

Talya Bitkisel  “doğanın uyanışına” evlerinizde şahit olabilmeniz için her gün yeniliklerle karşınıza çıkma motivasyonu ile çalışmaya devam ediyor…