Propolis Damla 20ML ( M.T.YG.20ML.GD.028 )

Marka : Talya
Fiyat : ₺32,00(KDV Dahil)
₺32,00 'den başlayan taksitlerle
fdalogo+50tl kampanya

 

 

 

Propolis Damla 20ML

 

Talya ürünleri; Amerika Gıdı ve İlaç Dairesi Onayına (FDA), İyi Üretim Uygulamaları Belgesine (GMP), Helal sertifikasına ve TSE onaylı ISO 22000 ve 9001 belgelerine sahiptir.

İçindekiler:  Su, Propolis Ekstresi (%30),  Potasyum Sorbat (E 202), Sodyum Benzoat( E 211), Sitrik Asit (E 330) (Asitlik Düzenleyici).

Kullanım Bilgisi: Günde 2 defa 10’ar damla propolis ekstraktının tercihen yemekler ile birlikte alınmasıtavsiye edilir. 

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için ilgili sağlık profesyonellerine başvurmanızı tavsiye ederiz. 

 

Propolis Damlanın Faydaları

Bu konu hakkında ulusal ve uluslararası araştırmalar olmasına rağmen, Türk Gıda Kodeksi tarafından hazırlanan/yayınlanan «Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği» ndeki yasal zorunluluktan dolayı Propolis Damlanın  faydalarından bahsedemiyoruz. Propolis Damlanın  faydaları ile ilgili bilimsel araştırmalardan faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Bitkinin yapısına göre distilasyon maserasyon veya soğuk pres yöntemler kullanılarak elde edilen Talya tıbbi ve aromatik bitki yağları, tüm kalite belgelerine sahip olan Talya Bitkisel’in Antalya’da bulunan tesisinde üretilmiştir.

-Faturalı ürün.

-Orijinal ürün.

-Anında kargo.

Uyarılar: Çocukların ulaşamayacağı yerde, oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Göz ile temasından kaçınınız.

 

 

Üretim Tarihi, Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (TETT) ve Parti No. ambalaj üzerindedir. Kapak açıldıktan sonra 1 yıl içinde tüketilmelidir.

 

 

Talya Bitkisel Ürünler Tanıtım Filmini izlemek için TIKLAYIN

 

Ürünlerle İlgili Güncel Haberleri Almak İçin Sosyal Medyada Bizi Takip Edin  

Talya Bitkisel Ürünler Facebook Sayfası   Talya Bitkisel Ürünler İnstagram Sayfası